• Театр Опери та Балету

ОДНЕ ДИВО, ЯКЕ ЗМІНИЛО ЖИТТЯ


Вітаємо всіх з прем'єрою балету "ПОПЕЛЮШКА"! Та дякуємо всім причетним до вистави та нашим глядачам за фантастичну атмосферу вчорашнього вечора.


До зустрічі на сьогоднішній виставі



24 перегляд0 коментар
  • Театр Опери та Балету

Вітаємо ВАЛЕНТИНУ ІВАНІВНУ КОРОБКО, завідуючу режисерським управлінням та в минулому солістку опери з ЮВІЛЕЄМ!

Її Недда, Ліза, Тетяна, Іоланта, Оксана, Наталка та інші героїні завжди зачаровували глядачів. А ретельна праця в режисерському управлінні допомагає функціонувати всьому театру. З нагоди Вашого ювілею дякуємо за багаторічну сумлінну працю на користь та процвітання нашого театру. Бажаємо міцного здоров'я, натхнення та творчого довголіття, нехай будуть сили на улюблені справи, довгих і щасливих років Вам.



16 перегляд0 коментар
  • Театр Опери та Балету

Шановні глядачі, з радістю ділимося з вами репертуаром на березень 🎭


Цього разу ми знову підготували для вас багато сюрпризів.

Перш за все, після тривалої відсутності в репертуарі ви маєте можливість знову побачити сценічну версію нашою КАРМІНИ БУРАНИ (17 березня) та сучасний балет CARMEN&JOSE (12 березня).


В березні можна буде ще раз побачити прем'єри 47-го театрального сезону. Двічі ми покажемо найвідомішу балетну казку ПОПЕЛЮШКА (24 та 28 березня). Знову відвідати Японію допоможе опера МАДАМ БАТТЕРФЛЯЙ (11 березня).


Для поціновувачів оперного мистецтва до репертуару повертається скасована у лютому опера ЛЮБОВНИЙ НАПІЙ (13 березня), де на нас чекає цікавий дебют. Також дебюти відбудуться в операх ВЕСІЛЛЯ ФІГАРО (25 березня) та КАРМЕН (31 березня).

В балеті - запрошуємо вас на ЖІЗЕЛЬ (18 березня), де на нас також чекають нові виконавці.


За веселощі в цьому місяці відповідають дві оперети: МІСТЕР ІКС (21 березня) та ЛЕТЮЧА МИША (26 березня).


Справжньою перлиною стане ГРАНД КОНЦЕРТ на честь міжнародного дня театру. В ньому приймуть участь артисти опери, балету, хору та симфонічного оркестру, котрі виконають найвідоміші уривки з світової класики.


Сторінки театру у соц. мережах:


https://www.facebook.com/dnepr.opera.ballet.theater

https://www.instagram.com/dnepr.opera_ballet/



85 перегляд0 коментар

©2021 by Дніпропетровський Академічний театр Опери та Балету

  • Facebook logo 2019
  • Instagram
  • Youtube