©2019 by Дніпровський Академічний театр Опери та Балету

Пори року

Справжнє мистецтво об'єднує! 
Об'єднує різні жанри, людей та напрями мистецтва, тому і ми 14 червня у  концерті  «ПОРИ РОКУ» поєднаємо чарівну музику Вівальді й П`яццолли та пісочну анімацію. Катерина Дзюба під час концерту буде створювати завдяки піску справжні художні витвори, які додадуть нових вражень глядачам. 
Катерина Дзюба, музикант, художник, лауреат міжнародних конкурсів з пісочної анімації.  Автор  фільмів, багатьох дитячих програм (“Аліса в країні чудес”, “Пригоди Піноккіо”, “Різдвяні казки”), музичних програм “Мюзикли світу”, “Пори року” на музику Вівальді та “Пори року в Буенос-Айресі” на музику А. П’яццолли. Мистецтво пісочної анімації Катерини  має успіх у багатьох країнах світу: Німеччині, Австрії, Франції, Канаді, Ізраїлі. 
Назарій Пилатюк, заслужений артист України, молодий, талановитий скрипач-виртоуз, якій своєю грою підкорив слухачів не тільки  в Україні, а і в Польщі, Австрії, Німеччині, Угорщині, Швеції, Фінляндії та США. Композитор Мирослав Скорик присвятив Назарію Пилатюку Концерт № 7 для скрипки та симфонічного оркестру, який у 2014 р. був записан студією (NAXOS) у супроводі Національного одеського симфонічного оркестру під керівництвом всесвітньо відомого диригента Ерла Хобарта. 
Вадим Жаворонков, заслужений артист України, музикант - акордеоніст, диригент, аранжувальник. Вадим є художнім керівником та диригентом салонного оркестру “Рапсодія” та квартету “Ретро-класик” та співпрацює з багатьма музичними колективами. Багато гастролює в Польщі, Німеччині, Чехії та інших країнах. 
Музика та пісок, немов танець, будуть відображати пори року, створювати сюжети, настрій та почуття.

  • Facebook logo 2019
  • Instagram
  • Youtube