• Театр Опери та Балету

Вистави цього тижня

ТЕАТРАЛЬНИЙ ДАЙДЖЕСТ


🎵В п'ятницю, 9 КВІТНЯ, ми запрошуємо вас знову доторкнутися до геніального та вічного твору - 9 СИМФОНІЇ Л. Ван Бетховена. Монументальний твір прозвучить у виконанні солістів опери, артистів хору та симфонічного оркестру.


🎠10 КВІТНЯ, об 11.00 ми чекаємо на наших маленьких глядачів зі своїми дорослими. Суботнього ранку ми знов поринемо у казку, де добро обов'язково переможе зло, всі страшні чари розвіються та всі обов'язково будуть щасливими. Все це чекає на вас в казці КАРЛИК НІС.


🩰 ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО - на сьогоднішній день є найпопулярнішим балетом у світі. Фантастична історія кохання зачарованої принцеси лебедів Одети та принца Зігфрида чекає на вас вже цієї суботи - 10 КВІТНЯ, о 19.00. Вперше в партії Одети-Оділії на нашу сцену вийде Марія Лоленко.


🎪 У неділю, 11 КВІТНЯ, о 18.00 на вас чекає популярна оперета Ф. Легара "МІСТЕР ІКС". Цирк мадам Дюпон, його закулісні історії та долі змусять глядачів на дві години поринути в історію кохання та інтриг.


УВАГА! Нажаль, вечір одноактних балетів ШОПЕНІАНА та ПАХІТА скасовано. Сподіваємося побачити ці вистави пізніше.


Чекаємо на Вас! Квитки можна придбати в касі театру та на сайті

https://widget.mticket.com.ua/uk/widget260site73/widget/index


Білше цікавого на сторінках театру у соц.мережах:

https://www.instagram.com/dnepr.opera_ballet/

https://www.facebook.com/dnepr.opera.ballet.theater28 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Конкурси на посади

ОГОЛОШЕННЯ Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою: 49000 м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 72-а оголошує про проведення