• Театр Опери та Балету

Вистави цього тижня.

ТЕАТРАЛЬНИЙ ДАЙДЖЕСТ: вистави, які чекають на вас цього тижня

Справжні театральні вихідні ми пропонуємо розпочати з нового формату камерних концертів у фойє II поверху театру. Цього разу в програмі фортепіанна та вокальна творчість видатного композитора Сергія Рахманінова.

На вас чекають його етюди-картини, ор. 39 у виконанні І. Іванова (лауреат міжнародних конкурсів, фортепіано), а також вишукані та чуттєві романси, які заспівають солісти опери.

Ми чекаємо на вас вже цієї суботи, 17 КВІТНЯ, о 16.00 у нашій театральній вітальні.


А після нашого денного концерту, ми хочемо запросити вас насолодитися танцем. Бажаєте побачити на сцені справжні іспанські пристрасті та відчути дотик спекотної Севільї? Тоді ви маєте зазирнути до нас 17 КВІТНЯ, о 18.00, на балет "CARMEN&JOSE". Цей авторський балет Дмитра Омельченка у 2017 році здобув найзначнішу хореографічну винагороду України - премію ім. А. Шекери.

Доторкнутися до історії нашої країни, а також особистої історії нашого театру можна буде вже цієї неділі! Адже 18 КВІТНЯ, о 18.00 на вас чекає героїко-епічна опера "КНЯЗЬ ІГОР".

Твір, створений за мотивами "Слова о полку Ігоревім", вражає своєю величчю та монументальністю. Дивовижної краси музика, віртуозні вокальні партії в синтезі з власноруч створеними декораціями та костюмами змушують затамувати подих. Після великої перерви в партії Ярославни вийде Катерина Миколайко.


УВАГА! Нажаль, оперу "Травіата" скасовано. Сподіваємося побачити цю виставу пізніше.

Чекаємо на Вас!

Квитки можна придбати в касі театру та на сайті театру за посиланням: https://widget.mticket.com.ua/.../widget260s.../widget/index48 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Конкурси на посади

ОГОЛОШЕННЯ Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою: 49000 м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 72-а оголошує про проведення