• Театр Опери та Балету

Вітаємо!

Вітаємо з ювілеєм ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА СОКОЛОВА, заслуженого діяча мистецтв України, художнього керівника балету театру, засновника та художнього керівника Дніпровської дитячої школи класичного танцю, балетмейстера-постановника.

Він один з тих, хто закладав першооснови Дніпропетровського балету. Його творча доля назавжди повязана зі сценою нашого театру, на якій він станцював кращі зі своїх сольних партій: Красс у "Спартаку" Хачатуряна, Ревнивець у "Болеро" Равеля, Хуліган у балеті Шостаковича "Пані і хуліган" та інш.

Як балетмейстер-постановник свого часу він здійснив постановки балетів: "Кармен-сюїта", "Соляріс”, "Дві смерті і адажіо”, „Гетьман”, „Вигнання з раю”, „Ромео і Джульєтта”, "Даремна обережність" та інш. Бажаємо міцного здоров'я, творчої енергії, оптимізму та професійних успіхів вашим вихованцям!
51 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Конкурси на посади

ОГОЛОШЕННЯ Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою: 49000 м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 72-а оголошує про проведення