• Театр Опери та Балету

Репертуар на березень

Шановні глядачі, з радістю ділимося з вами репертуаром на березень 🎭


Цього разу ми знову підготували для вас багато сюрпризів.

Перш за все, після тривалої відсутності в репертуарі ви маєте можливість знову побачити сценічну версію нашою КАРМІНИ БУРАНИ (17 березня) та сучасний балет CARMEN&JOSE (12 березня).


В березні можна буде ще раз побачити прем'єри 47-го театрального сезону. Двічі ми покажемо найвідомішу балетну казку ПОПЕЛЮШКА (24 та 28 березня). Знову відвідати Японію допоможе опера МАДАМ БАТТЕРФЛЯЙ (11 березня).


Для поціновувачів оперного мистецтва до репертуару повертається скасована у лютому опера ЛЮБОВНИЙ НАПІЙ (13 березня), де на нас чекає цікавий дебют. Також дебюти відбудуться в операх ВЕСІЛЛЯ ФІГАРО (25 березня) та КАРМЕН (31 березня).

В балеті - запрошуємо вас на ЖІЗЕЛЬ (18 березня), де на нас також чекають нові виконавці.


За веселощі в цьому місяці відповідають дві оперети: МІСТЕР ІКС (21 березня) та ЛЕТЮЧА МИША (26 березня).


Справжньою перлиною стане ГРАНД КОНЦЕРТ на честь міжнародного дня театру. В ньому приймуть участь артисти опери, балету, хору та симфонічного оркестру, котрі виконають найвідоміші уривки з світової класики.


Сторінки театру у соц. мережах:


https://www.facebook.com/dnepr.opera.ballet.theater

https://www.instagram.com/dnepr.opera_ballet/179 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Конкурси на посади

ОГОЛОШЕННЯ Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою: 49000 м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 72-а оголошує про проведення