• Театр Опери та Балету

Увага конкурс!

Оновлено: 23 вер 2019 р.

Фото - сторі  #ЙдуДоДніпроОпера

Глядачі Dnipro Opera, ви найкращі!

Конкурс Фото - сторі   вже починається!

Ми цінуємо кожного з вас і вирішили зробити приємні мистецькі подарунки!   Тож, шановні поціновувачі класики, ті, хто з нетерпінням чекає новий театральний сезон, давайте знайомитись!

Покажіть та розкажіть  частинку вашого культурного життя, пов`язаного з Dnipro Opera!   Встигніть прийняти участь у нашому фото- конкурсі! Зовсім скоро  визначимо 5 переможців, яких запросимо відвідати головну світську подію - відкриття театрального сезону в  Dnipro Opera  25.09.2019!

Умови та механіка конкурсу:

- ваше фото має бути зроблено у фойе чи в залі Оперного театру, а можливо на фоні фасаду театру з  хештегом #ЙдуДоДніпроОпера та декілька слів про ваше знайомство з театром; - ваше фото має бути розміщено на вашій сторінці у FB з обов`язковим хештегом #ЙдуДоДніпроОпера!!! та зазначено  відвідування  театру; - переможців обираєте ви кількістю лайків під кожним фото; - період проведення конкурсу з 19.09.19 до 23.09.2019; - переможців буде оголошено  24.09.2019 на сторінці Dnipro Opera  у FB- https://www.facebook.com/dnepr.opera.ballet.theater та сторінці театру в  Instagram - https://www.instagram.com/dnepr.opera_ballet  -   і  надіслано повідомлення про запрошення на старт сезону Gala concert Dnipro opera 25.09.19.

Чекаємо на ваші фото з  хештегом #ЙдуДоДніпроОпера


71 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Конкурси на посади

ОГОЛОШЕННЯ Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою: 49000 м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 72-а оголошує про проведення