• Театр Опери та Балету

Шановні глядачі, звертаємо вашу увагу.

Завдяки новому керівництву театру 5 квітня ми розпочинаємо ПАРАД ДИРИГЕНТІВ у наших виставах. Відкриває його Мирон Юсипович.

Мирон Юсипович, заслужений артист України, здобував свою музичну освіту – гра на скрипці й фортепіяно, хорове й симфонічне диригування – у Львівській консерваторії та два роки стажувався в театрі ім. Кірова (Маріінському) у Санкт-Петербурзі під керівництвом Юрія Тємірканова.

Головний диригент Симфонічного оркестру Філармонікер австрійської агенції Да Капо Музікмаркетінг, також керує хором K&K Opernchor цієї ж агенції. Від початку диригентської кар’єри М. Юсипович продиригував в Україні і за її межами – у театрах, концертах на міжнародних музичних фестивалях з різними оркестрами і оперними трупами біля 60-ти опер, балетів, оперет і більше трьохсот симфонічних та камерних творів. Він представляв світову музичну класику і зокрема українську оперну і симфонічну музику на найпрестижніших європейських сценах – Philharmonie Berlin, Philharmonie Münich, Gewandhaus Leipzig, Tonhalle Zürich, Beethovenhalle Bonn, Alte Oper Frankfurt, Tivoli Kopenhagen, Маріїнський театр у Санкт-Петербурзі.

Чекаємо на вас 5 квітня на виставі “ПАЯЦИ” та 7 квітня на виставі “АЇДА” під орудою Мирона Юсиповича.56 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

©2021 by Дніпропетровський Академічний театр Опери та Балету

  • Facebook logo 2019
  • Instagram
  • Youtube