• Театр Опери та Балету

Шановні глядачі, звертаємо вашу увагу.

Завдяки новому керівництву театру 5 квітня ми розпочинаємо ПАРАД ДИРИГЕНТІВ у наших виставах. Відкриває його Мирон Юсипович.

Мирон Юсипович, заслужений артист України, здобував свою музичну освіту – гра на скрипці й фортепіяно, хорове й симфонічне диригування – у Львівській консерваторії та два роки стажувався в театрі ім. Кірова (Маріінському) у Санкт-Петербурзі під керівництвом Юрія Тємірканова.

Головний диригент Симфонічного оркестру Філармонікер австрійської агенції Да Капо Музікмаркетінг, також керує хором K&K Opernchor цієї ж агенції. Від початку диригентської кар’єри М. Юсипович продиригував в Україні і за її межами – у театрах, концертах на міжнародних музичних фестивалях з різними оркестрами і оперними трупами біля 60-ти опер, балетів, оперет і більше трьохсот симфонічних та камерних творів. Він представляв світову музичну класику і зокрема українську оперну і симфонічну музику на найпрестижніших європейських сценах – Philharmonie Berlin, Philharmonie Münich, Gewandhaus Leipzig, Tonhalle Zürich, Beethovenhalle Bonn, Alte Oper Frankfurt, Tivoli Kopenhagen, Маріїнський театр у Санкт-Петербурзі.

Чекаємо на вас 5 квітня на виставі “ПАЯЦИ” та 7 квітня на виставі “АЇДА” під орудою Мирона Юсиповича.57 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Конкурси на посади

ОГОЛОШЕННЯ Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою: 49000 м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 72-а оголошує про проведення