• Театр Опери та Балету

46-ий театральний сезон завершено

46-ий театральний сезон завершено. З сьогоднішнього дня театр у відпустці. На жаль, карантин позбавив нас можливості закрити сезон показом прем’єрних вистав, котрі були заплановані на цей період. Але не зважаючи на те, що 46-ий сезон тривав усього 6 місяців, у театрі відбулося дуже багато творчих подій. Згадаємо разом!

27 жовтня відбулася прем’єра оперети Імре Кальмана «Містер Ікс». Вистава, яка одразу полюбилася глядачам. За останні 10 років - це перша прем’єра в жанрі оперети на сцені театру.

Режисер-постановник – В. Чернова, художник-постановник – В. Алхімова-Котова, диригент-постановник – О. Кулішов

9 листопада відбулася прем’єра казкового балету Б. Павловського «Білосніжка та семеро гномів». Цей балет став справжнім казковим святом та надав чудову можливість батькам познайомити дитину з балетним мистецтвом.

Автор лібрето, балетмейстер-постановник – А. Литвинов, диригент-постановник – В. Гаркуша, художник-постановник – К. Пінчук

11 грудня відбулася прем’єра опери Дж. Верді «Набукко». Опера «Набукко» стала п’ятою оперою Дж. Верді в репертуарі нашого театру. Для виконання головних партій були запрошені солісти Національної опери Києва Г. Ващенко та С. Ковнір. Режисер-постановник – В. Назаров, диригенти-постановники – Йєрун Вієринк, (Голландія), Н. Яцків, хормейстер-постановник – В. Пучков-Сорочинський, художник-постановник – Б. Голодницький, художник по костюмах – О. Іванова

26 грудня відбувся Гранд-концерт на честь 45-річчя нашого театру. В ньому приймали участь провідні солісти опери, артисти хору та симфонічного оркестру. Були запрошені гості-артисти з Києва, Харкова та Одеси. Під час концерту голова Дніпропетровської обласної ради -Святослав Олійник нагородив почесними відзнаками та подарунками митців. Також цінними подарунками керівництво театру відзначило працівників театру.

Відбулися гастролі наших артистів балету з виставами «Лускунчик», «Лебедине озеро», «Білосніжка та семеро гномів» у США, Франції, Китаї, Швейцарії, Польщі. В січні 2020р. в Нідерландах відбулися гастролі солістів опери, артистів хору та оркестру з оперою «Набукко». Також в лютому глядачі міста Трієст в Італії тепло приймали наших артистів в опері «Борис Годунов».

У лютому театр підготував декілька нових концертних програм («Моцарт&Россіні», «Зимові музичні візерунки»). Задля гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, спільно з Історичним музеєм, 20 лютого театр провів сумісний культурний захід. У фойє театру відбулася інсталяція Музею АТО/ ДНІМ ім. М. Яворницького, присвячена подіям Революції Гідності «Від Майдану до АТО». А на сцені театру відбувся концерт Пам'яті Героїв Небесної Сотні за участю солістів опери, артистів хору та симфонічного оркестру під орудою Назарія Яцківа.

Під час карантину театр розпочав онлайн-трансляцію записів репертуарних опер та балетів на власному порталі театру та сторінці Дніпропетровського академічного театру опери та балету у Facebook.

Відбулися онлайн-засідання з постановниками балету «Попелюшка» та «Мадам Баттерфляй» щодо остаточного затвердження художнього рішення вистав.

З нетерпінням чекаємо на зустріч із глядачами у новому сезоні!
142 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Конкурси на посади

ОГОЛОШЕННЯ Обласне комунальне підприємство культури “Дніпропетровський академічний театр опери та балету”, що знаходиться за адресою: 49000 м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 72-а оголошує про проведення