- ПАРТНЕРАМ -

 

Шановні партнери!

  Дніпропетровський Академічний Театр Опери та Балету - це унікальне поєднання новаторства у творчості та збереження світової класичної оперно-балетної спадщини, яку необхідно підтримувати для подальшого,  ще більш професійного і сміливого розвитку.

  Сьогодні в репертуарі «ДніпроОпера» представлені класичні твори світового рівня.

Постанови театру, вже були визнані і високо оцінені не тільки глядачами нашого міста, а й шанувальниками та критиками оперно-балетного мистецтва Європи та Америки.

Найголовнішим завданням Театру є підвищення професіоналізму та якості вистав, а це означає залучення до постанов талановитих художників, декораторів, музикантів, солістів опери та артистів балету.

  Ми запрошуємо вас взяти активну партнерську участь в роботі та житті театру в якості генерального партнера, спонсора, або мецената. Разом ми  зробимо вагомий внесок у розвиток та збереження культурних цінностей.

  Як свідчить історія, партнерство в сфері культури передбачає не тільки наявність матеріальних статків у меценатів та спонсорів, а й наявність досить високої освіченості, а головне - патріотизму та почуття громадянської відповідальності.

  Звичайно, ми розуміємо, що витрати на сферу культури не передбачають моментального прибутку з точки зору економіки, та і оцінити ефективність вкладень в звичному розумінні досить складно. Але, дуже важливою і незаперечною перевагою таких вкладень, є велика конкурентоспроможність з точки зору створення сприятливого образу, що дозволить залучати нових партнерів та значно розширити географію впізнаваності.

 

Дніпропетровський Академічний Театр Опери та Балету - наймолодший оперний театр в Україні. Сьогодні в репертуарі театру: 18 опер та 17 балетів.

Успішні гастролі минулого року: Італія, Нідерланди, Франція.

 

 

 

 

 Варіанти партнерства

 

1.Генеральний партнер театру.

Генеральний партнер театру отримує унікальний комплекс привілеїв:

- від індивідуальних умов бронювання квитків, рекламних і PR-можливостей театру, до надання залу під проведення заходів спонсора.

Статус генерального партнера передбачає повну та двосторонню залученість в робочий процес і діє мінімум один театральний сезон.

 

2. Спонсор прем'єри.

- згадування компанії-спонсора прем'єри в зовнішній рекламі (анонси, афіші)

- розміщення інформації про спонсора прем'єри на офіційному сайті театру

- вираз подяки спонсору на прес-конференціях про прем'єрний показ

- розміщення інформації про спонсора / його назва або логотип в друкарській продукції прем'єри: афіші, буклети, банери, програми, флаєра і т.д

 

3. Спонсор опери або балету з репертуару театру.

- згадування компанії-спонсора в зовнішній рекламі (афіші, банери)

- розміщення інформації про спонсора на офіційному сайті театру (на інтернет сторінці заходу)

- розміщення інформації про спонсора / його назва або логотип в друкарській продукції заходи: програми, банери флаєри і т.д.

Будемо раді розглянути інші варіанти співпраці.

Контактна адреса: opera-dnipro@ukr.net

партнерам.jpg

©2020  Дніпровський Академічний театр Опери та Балету

  • Facebook logo 2019
  • Instagram
  • Youtube