Зачекайте...
×

Керівництво

Костянтин Пінчук - Директор - художній керівник

Костянтин Пінчук

Директор - художній керівник

Створив в Україні перший антрепризний театр класичного танцю Classical Grand Ballet, головна ідея якого – підтримка традицій класичного мистецтва в Україні. Організував безліч концертів, театральних постановок і спортивних свят.

Ініціює та бере активну участь у організації та розробці фестивалів. За його сприянням та підтримці щорічно з успіхом проходить вагома подія у культурному житті міста – всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Феєрія Дніпра».

Піднімає престиж української культури та мистецтва на міжнародній арені, організовуючи гастролі артистів за кордоном (США, Мексика, Іспанія, Італія, Швеція, Німеччина, Голландія, Бельгія, Франція, Китай).

Як режисер створив ексклюзивну гала – програму концертів «Зірки світового балету» за участю всесвітньо відомих танцюристів – Ілзе Лієпа, Олена Феліп`єва, Наталія Мацак, Фетон Міоці, Оксана Бондарева, Івате Маріхіро, Джесіка Мазей та багато інших.

Як художник-постановник створив авторські постановки вистав «Ромео і Джульєтта», «Моя Кармен», «Лускунчик», «Снігова королева», «Лебедине озеро», «Спляча красуня», «Білосніжка та семеро гномів» в тандемі з відомими режисерами – Юрій Чайка, Андрій Литвинов, Володимир Трощєнко, Євген Кайгородов, Carlo Antonio De Lucia.

Бере активну участь у творчій і навчальній роботі Дніпровської хореографічної школи та у культурному житті Дніпропетровської області.

 • Ганна
  Бойченко

  Заступник директора-
  художнього керівника

 • Леонід
  Сеславський

  Заступник директора-
  художнього керівника

Партнери

Медіа партнери