Зачекайте...
×

Оркестр

orkestr

Володимир <br /> Гаркуша

Володимир
Гаркуша

Після закінчення у 1982 році Уральскої державної консерваторії по спеціальності оперно-сімфонічне диригування, де навчався у відомого педагога Марка Павермана, Гаркуша Володимир Григорович, декілька років працював диригентом-постановником у Свердловському театрі опери та балету.

В серпні 1990 року він був запрошений до Дніпропетровського театру опери та балету на посаду диригента. З 1994 по 2015 рр. Гаркуша головний диригент Дніпропетровського академічного театру опери та балету. З 2015-2016рр. головний диригент Харківського Національного театру опери та балету. У 2018р. Володимир Григорович повертається до Дніпропетровського оперного театру.

У репертуарі маестро більше 40 назв оперно-балетних вистав – видатні твори українських та західно-європейських композиторів, а також вокально-симфонічні твори: Дж. Россіні, В.-А. Моцарта, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, П. Масканьї, Ж. Бізе, К. Орфа, П. Чайковського, М. Римського-Корсакова, О. Бородіна, М. Мусорського; М. Лисенка, С. Гулака-Артемовського, К. Данькевича, О. Яківчук та багато інших.

Диригентський почерк маестро Гаркуші характеризується високим рівнем професіоналізму в стосунках з оркестром, солістами, хором, яскравою емоційністю, тонким відчуттям стилю і форми твору. Він володіє точним, виразним жестом, що відрізняє диригентську школу його вчителя – професора Павермана, що виховав цілу плеяду видатних диригентів. У манері диригування Гаркуші особливо вражає чудова мануальна техніка, пластичні жести, романтична спрямованість трактувань.

За його ініціативою на протязі 12 років у місті проходив регіональний фестиваль «Молодь розправляє крила», на якому виступали талановиті молоді музиканти та вокалісти Дніпропетровщини. Він багато гастролював в Італії, Іспанії, Франції та Великобританії. У статусі запрошеного гостя неодноразово диригував оперно-балетними виставами у Молдові, Росії, а також в театрах України: Одесі, Донецьку, Львові, Харкові та Луганську.
Олександр <br /> Кулішов

Олександр
Кулішов

У 1990 році закінчив Донецький державний музично-педагогічний інститут ім. С. Прокоф'єва за фахом інструментальне виконавство (валторна). У 1989 р. був запрошений до оркестру Дніпропетровського академічного театру опери та балету. У 2010р. закінчив Одеську національну музичну академію ім. А.В. Нежданової за спеціальністю оперно- симфонічне диригування. За диригентським пультом у театрі з 2003р. У його диригентському списку: «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського, "Весілля Фігаро" В.-А. Моцарта, «Жізель» та «Корсар" А. Адана, "Тисяча та одна ніч" Ф. Амірова, "Ромео та Джульєтта" С. Прокоф'єва, «Летюча миша» Й. Штрауса, “Сорочинський ярмарок” О. Злотника, "Білосніжка" Е. Колмановського, "Снігова королева " та “Карлик Ніс” Г. Гордельянова, “Попелюшка” В. Каліновського та ін.

Диригенти

 • Володимир
  Гаркуша

  в.о. Головного диригента,
  диригент вищої категорії,
  народний артист України,

  Детальнiше
 • Олександр
  Кулішов

  Диригент театру

  Детальнiше

Артисти оркестру

 • ПЕРШІ СКРИПКИ:

  Протас О. В.
  Ізмалкова М. В.
  Озерова К. О.
  Лучин О. О.
  Кияшко Н. М.
  Марголіна В. О.
  Сирбу А. І.
  Черненко Г. А.
  Бичкова О. Б.
  Ріхтер Ю. О.
  Озерова В. О.
  Кулак І.

 • ДРУГІ СКРИПКИ:

  Арзуманов С. Г.
  Перепелиця С. В.
  Власенко Т. В.
  Кузьменцов О. А.
  Вагнер Є. В.
  Косумова І. Г.
  Туришева С. О.
  Кузьменцова Л. В.

 • АЛЬТИ:

  Ель-Аржа Р. С.
  Судос Т. О.
  Жаваронкова Г. Ю.
  Когтянц В. В.
  Гускина А. О.

 • ВІОЛОНЧЕЛІ:

  Семенова Л. І.
  Данильченко О. О.
  Макаренко О. О.
  Кайстро Л. О.
  Коленчук А. Ю.
  Савченко М. Н.
  Холод О. Ю.

 • КОНТРАБАСИ:

  Носуля Ю. В.
  Сагайдачний А. А.
  Баранов О. Е.

 • ФЛЕЙТИ:

  Притула В. М.
  Каплунська Т. С.
  Жук О. М.
  Процька Л. В.

 • ГОБОЙ:

  Ржевська Г. О.
  Поліщук С. Р.
  Жуков М. А.
  Музюкін М. С.

 • КЛАРНЕТИ:

  Скрипніков Т. В.
  Оксенберг А. Ю.
  Ємельянов С. В.
  Липньов А. М.

 • ФАГОТИ:

  Рибак О. В.
  Титар В. А.
  Перепелиця С. П.

 • ВАЛТОРНИ:

  Недушко Д. В.
  Томчук І. В.
  Недушко В. В.
  Кравець О. В.
  Панченко С.
  Томчук К. І.

 • ТРУБИ:

  Іванов С. В.
  Кривич О. П.
  Пістов В. В.
  Петров О. М.

 • ТРОМБОНИ:

  Ніколенко А. Г.
  Безверхий М. С.
  Ковальов В. В.
  Стебаков М. О.

 • ТУБА:

  Гаркуша І. В. (вища категорія)
  Бокій Р. В .

 • УДАРНІ:

  Сотниченко П. І.
  Ільїн Р. О.
  Галабурда В. П.
  Мартинець В. В.

 • ФОРТЕПІАНО:

  Персікова О. Г. (вища категорія)

Партнери

Медіа партнери