Зачекайте...
×

Благодійний концерт “Sympho Rock Show”

Благодійний концерт “Sympho Rock Show”

23 листопада у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету відбудеться грандіозна подія прем’єра – програми “Sympho Rock Show” у супроводі великого симфонічного оркестру!

Це спільний проект театру, гурту BEAST та соліста Івана Ворона, найкращого рок голосу України. Професіоналізм музикантів, їхній рівень володіння інструментами надихають та вражають. Ви побачите яскраве концертне шоу в потужному та професійному виконанні! В програмі концерту пролунають хіти з репертуару легендарних гуртів «Scorpions», «Європа», «Kiss», «Aerosmith», «Queen», «Metallica», «Guns N’ Roses»; та музикантів Bon Jovi, Tina Turner, Elton John, Bryan Adams та інших культових музикантів! Родзинкою вечора будуть авторські пісні гурту BEAST. Знамениті хіти заграють новими фарбами саме в симфонічному звучанні, не втративши драйву та характеру своїх оригінальних версій. Simfo Rock Show – справжні, відверті та живі! Переконайтеся у цьому самі!

Концерт буде благодійним. Всі кошти, виручені за квитки будуть використано на придбання квадрокоптера DJI Mavic 3 Fly More Combo для мінометників військової частини А 3283. Приєднуйтесь до доброї справи та чудової музики!

Квитки на концерт можна придбати  у касах  партнерів:

Karabas каса

Karabas в інтернеті 

Dnepr.internet-bilet

Каса Інтернет Білет: ТЦ “Україна” м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 54

Партнери

Медіа партнери