Зачекайте...
×

Фестиваль

Фестиваль

Про виставу

Перший міжнародний фестиваль класичного мистецтва “DNIPRO OPERA FEST”

З 22 по 27 березня місто Дніпро і головний музичний театр регіону Дніпропетровський Академічний театр Опери та Балету будуть приймати Зірок світового оперно-балетного мистецтва.

Масштаби фестивалю вражають!
Більш 300 учасників: артисти балету, хору, солісти опери, музиканти та диригенти з 20 країн світу!
Франція, Німеччина, Нідерланди, Італія, Австрія, Угорщина, Китай, Південна Корея, Грузія, Молдова, Казахстан, Білорусія, Вірменія, Куба та інші країни.

Фестиваль відбудеться за підтримки програми Культурна столиця.

 

 

Розклад подій:

22 березня 19.00

 

Відкриття першого міжнародного фестивалю класичного мистецтва «DNIPRO OPERA FEST»!

Гала — концерт в 2-х відділеннях “LOVE OPERA”

22 березня відбудеться урочисте відкриття Першого міжнародного фестивалю класичного мистецтва «DNIPRO OPERA FEST».
Гала-концерт “LOVE OPERA”  на честь відкриття фестивалю буде складатись з 2-х відділень: перше буде присвячено опері, друге балету.

В оперній частині пролунають арії, дуети, хори з вистав:
“Тарас Бульба”, “Дон Карлос”, “Ріголетто”, “Фауст”, “Чарівна флейта”, “Дон Жуан”, “Любовний напій” у виконанні гостей фестивалю Т. Штонди, А. Швачкі, О. Старікової, Ліу Тао (Китай).

Друге балетне відділення прикрасять дуети, па де де, адажіо з вистав:
“Спляча красуня”, “Попелюшка”, “Сільфіда”, “Дон Кіхот”, “Панночка та Хуліган”, а також сучасні композиції у виконанні гостей фестивалю: Є. Лагунова (Угорщини), Д. Черивичка (Австрія), А. Таникпаєвої (Казахстан), О. Шайтанової та Й. Луціаса (Литва) та інші.

Режисер концерту О. Дугінов
Балетмейстер-постановник А. Литвинов
Хормейстер І. Непочатих
Диригенти: Й. Вейєрінк (Нідерланди), В. Гаркуша, С. Горкуша, О. Кулішов, І. Пучков

Обрати квитки на Гала — концерт  фестивалю «DNIPRO OPERA FEST» “LOVE OPERA”

https://goo.su/dqyq

 

23  березня  19.00

 

1.Гала-концерт “Зірки світового балету”

2. Прем’єра сезону!   12+
Балет на 1 дію “ШЕХЕРАЗАДА”
М. Римський-Корсаков

 

23 березня — другий день Першого міжнародного фестивалю класичного мистецтва «DNIPRO OPERA FEST» буде присвячено БАЛЕТУ.
Перше відділення стане парадом Зірок світового балетного мистецтва. В цей вечір у вас буде можливість побачити найкращих танцівників балетного мистецтва, лауреатів міжнародних конкурсів: Є. Лагунова (Угорщина),Д.Черевічко (Австрія), О. Шайтанову ( Казахстан) та Й. Луціас (Литва) та інш.  Гості фестивалю підготували найкращі балетні номери з класичних балетів: “Корсар”, “Лускунчик”, “Лебедине озеро”,  а також сучасні композиції.
Друге відділення  відкриє прем’єра балету на музику М. Римського-Корсакова “ШЕХЕРАЗАДА”. Головні партії виконують запрошені солісти Національного балету України, заслужені артист України Олена Карандєєва та Олексій Потьомкін.
Балет “Шехеразада”, це перлина балетного мистецтва. Світова прем’єра балету «Шехеразада» відбулася у 1910 році в Парижі у межах  Російських сезонів Сергія Дягілєва. Сюжетом для постановки послужила одна із арабських казок збірника «Тисяча і одна ніч» – «Про царя Шахріяра та його  брата». Балетмейстер Михайло Фокін, працюючи  над балетом,  фактично створив нову пластичну мову, він відмовився від  пуантів та від узвичаєних жестів класичного танцю. Балет “Шехеразада”, це перлина балетного мистецтва. Світова прем’єра балету «Шехеразада» відбулася у 1910 році в Парижі.
  Вишуканий східний колорит в оформлені вистави, екзотичні і досить відкриті костюми, в яких напівоголені танцівниці своїми танцями розважають султана, а пристрасні танці рабів і дружин султана  наповнені еротизмом і манливою надто солодкою східною ніжністю вже більш ста років продовжують підкорювати глядачів.

Обрати квитки на сайті “Інтернет Білет”
Обрати квитки на сайті  “Karabas”

24  березня  19.00

 

Прем’єра!

Балет на 2 дії “ПІКОВА ДАМА”
КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ РАДУ ПОКЛІТАРУ

Кожна робота Раду Поклітару – це особливий світ, де долі головних персонажів – привід поговорити про більше. Мова танцю стає тут важливим провідником у світ емоцій та неймовірної виразності. Цього разу в центрі уваги майстра – моральні цінності та вибір героя між любов’ю та збагаченням. У постановці втілено основні тенденції сучасного балету. Для представлення створені ексклюзивні костюми, також будуть використані цифрові технології, які повністю занурять глядачів у дійство завдяки доповненій реальності. А хореографічні рішення
постановника та майстерність танцівників здивують вас своєю пластикою та яскравістю.
Любов робить людину слабкою, а гроші обіцяють могутність. Проте ціна такої влади – сама душа людини, яку так легко втратити в гонитві за доходами. Чудова музика Чайковського та містична історія Олександра Пушкіна об’єднаються у новій виставі “Київ Модерн балет” та вразять глядачів.

 

25  березня  19.00

Гала-концерт солістів Берлінського, Штутгартського  та Гамбурзького державних балетів
“TanzKaleidoskop”

 

26  березня  18.00

 

Опера на 2 дії  “НАБУККО”
Партії виконають солісти Київської Національної опери, заслужені артисти України:

Абігайль – О. Крамарєва
Набукко – О. Мельничук

Диригент – Й. Вейєрінк (Нідерланди)

Виконується італійською мовою з українськими субтитрами
Тривалість вистави 2 год. 20 хв.

Обрати квитки на оперу “НАБУККО”

https://goo.su/84UTU5

27  березня  18.00

Закриття Першого міжнародного фестивалю класичного мистецтва
DNIPRO OPERA FEST”

ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ!
Захоплююче театралізоване шоу  за участю зірок світового оперно-балетного мистецтва НІЧ В ОПЕРІ”

Партнери

Медіа партнери