Зачекайте...
×

LOVE OPERA

LOVE OPERA

Про виставу

До дня народження театру!
Парад диригентів та зіркові гості з Італії.

Новорічні свята наближаються 🎄

Але грудень для нашого театру – це не тільки музичні казки, балет «Лускунчик» та «Різдвяний концерт». Це ще і одна з найголовніших подій театрального сезону – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ нашого театру 🎭

26 грудня ми будемо святкувати 47-річницю з дня відкриття Дніпропетровського академічного театру опери та балету ✨

На честь цієї ми запрошуємо наших глядачів на великий концерт «LOVE OPERA», за участю солістів опери, артистів балету, хору та симфонічного оркестру 🎵

Під час концерту відбудеться справжній парад диригентів. За пультом будуть народний артист України В. Гаркуша, С. Горкуша, О. Кулішов, І. Пучков та В. Рацюк.

🎭 В програмі концерту: арії, дуети та сцени з опер “Тарас Бульба”, “Трубадур”, “Травіата”, “Богема”, “Севільський цирульник”, “Сільська честь”, “Тоска” та інші.
Запрошений артист — соліст Римської опери Ауреліо Грімальді.

🩰 В балетній частині концерту на вас чекають варіації, дуети та фрагменти з балетів “Полум’я Парижу”, “Спляча красуня”, “Даремна обережність”, “Корсар”, “Попелюшка”, “Лісова пісня” та інші у виконанні артистів нашого балету та балетної школи.
Запрошені гості: заслужена артистка України Антоніна Радієвська та Дмитро Васільєв — солісти Харківського Національного театру опери та балету.

Запрошуємо вас відсвяткувати наш День Народження разом!

Наступна подія:

26 Грудня @ 18:00

Купити квиток

Постановники

Диригенти

В. Гаркуша, народний артист України
С. Горкуша
О. Кулішов
І.  Пучков
В. Рацюк

Режисер-постановник

О. Дугінов

Хормейстер

І. Непочатих

 

Партнери

Медіа партнери