Зачекайте...
×

Трубадур (опера)

Про виставу

Опера «Трубадур» – одна з найяскравіших опер Джузеппе Верді, яку він створив усього за 30 днів. Це романтична драма із заплутаною інтригою, кривавою розв’язкою, неодмінними поєдинками, помстою, отрутою та фатальними таємницями; з дуже гострими сценічними ситуаціями та справжнім кипінням пристрастей. Музика опери багата на красиві мелодії, що вільно ллються, чимало з яких сьогодні стали широко відомими і улюбленими в усьому світі.

Усі події в опері вібдуваються в Іспанії в XV столітті, де розгортається боротьба жорстокого графа ді Луни з благородним трубадуром Манріко за любов прекрасної Леонори. Партію Леонори 13 квітня виконає Марія Максакова – оперна діва світового масштабу, запрошена солістка провідних оперних театрів Європи.

Яскрава неординарна особистість, Марія впевнено заявила про себе не тільки в класиці, а і в гучних світових прем’єрах сучасного музичного мистецтва. Її життя завжди багатогранне і насичене творчими подіями. Наш глядач вже бачив діву у виставі «La Traviata», «Трубадур», в концерті «Ніч в опері» та в українській опері «Запорожець за Дунаєм».

Партнери

Медіа партнери