Пошук
  • Театр Опери та Балету

Шановні глядачі! Усі ви знаєте, що сьогодні, на жаль, у нас немає можливості зустрітися з вами на виставах у нашому улюбленому театрі. Ми дуже за вами скучили. Всім артистам, музикантам, співробітникам театру дуже не вистачає вас - наших улюблених глядачів.

Ми просимо вашої підтримки і розуміння, 1 червня в онлайн доступі з'явиться наш казковий балет «Білосніжка та сім гномів», але щоб його подивитися необхідно буде оплатити доступ. На жаль, для театру це вимушений захід, нам необхідна ваша підтримка.

Що необхідно зробити для перегляду:

Натискаєте кнопку купити квиток на афіші, далі відкриється сторінка, де вам потрібно пройти реєстрацію і зробити оплату. Після цього вам на пошту прийде код доступу для перегляду Перегляд буде доступний 2 рази з 1 червня (21-00) по 3 червня (21-00).


  • Театр Опери та Балету

До Дня слов’янської письменності та культури, а також на численні прохання глядачів 22 (І частина) та 23 (ІІ частина) травня відбудеться онлайн показ опери О. П. Бородіна «КНЯЗЬ ІГОР»

Для нашого театру ця опера - знакова. Саме опера «Князь Ігор» стала першою виставою, котру побачили глядачі нашого театру 25 грудня 1974 р. За день до офіційного відкриття цей шедевр показували для тих, хто будував наш театр. І саме з цієї опери розпочалось життя вистав на нашій сцені.  • Театр Опери та Балету

Шановні глядачі!

Анонс показу онлайн вистав нашого театру на тиждень 12-17 травня.

12 травня ми запрошуємо подивитися батьків з дітьми музичну казку «Карлик Ніс».

13 травня на дітей, хто уважно дивився нашу казку, чекає подарунок.

15 травня ми запрошуємо на перегляд казкового балету на музику Ф. Амірова «Тисяча та одна ніч»©2020  Дніпровський Академічний театр Опери та Балету

  • Facebook logo 2019
  • Instagram
  • Youtube